Close

O NÁS

Vítejte na stránkách firmy ASC Solution s.r.o. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků. Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

KONTAKTUJTE NÁS!

Richard Andres

+420 773 833 388

andres@acssolution.cz

www.acssolution.cz

Klient náším partnerem

Naše dlouholeté obchodní a technické zkušenosti v oblasti dveřního vybavení, řešení elektronických přístupových systémů, mechanických (uzamykacích) systémů a hotelových informačních systémů nám dávají nespornou konkurenční výhodu, kterou následně přenášíme ve prospěch našich klientů.

Specialisté na dveřní systémy

Naše společnost se specializuje na komplexní dodávky zejména v oblasti elektronických přístupových systémů a řešení panikových dveřní systémů pro hotely, lázně, sportovní centra, bytové domy, výrobní haly, zdravotní a vzdělávací zařízení a administrativní budovy.

Profesionální odborné služby

Nabízíme své odborné služby – jedná se zejména o specifikace dveřního hardware na požárně únikových cestách dle norem ČSN EN 179 a ČSN EN 1125, specifikace systému generálního a hlavního klíče a v neposlední řadě specifikacemi mechanického a elektronického zabezpečení.